Cennik wysyłki:
1.Poczta Polska do 1 kg
-przedpłata-10,00 zł
-pobranie -15.00 zł
2.Kurier :
-przedpłata-16,00 zł
-pobranie-20,00 zł

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć w celu akceptacji.
Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.
Na stronach sklepu prezentowany jest tylko asortyment, który posiadam w magazynie, w związku z czym realizacja zamówienia odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze.
Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę i święta będą realizowane w następującym po nich dniu roboczym.
Prosimy pamiętać, że na czas oczekiwania na przesyłkę składa się czas przygotowania towaru do wysyłki (24 h) + czas doręczenia przez Pocztę Polską lub kuriera (1-4 dni).

Towar będzie wysłany tego samego dnia, jeżeli do godziny 12-tej:
zostanie zatwierdzone zamówienie płatne przy odbiorze lub
zostanie zaksięgowana należność na koncie sklepu płatna przelewem, kartą płatniczą lub
e Przelewem.
Wówczas przesyłki należy się spodziewać następnego dnia roboczego.

Ważne !
Sklep nie ma wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki standardowej, natomiast te z wyznaczoną godziną doręczenia są znacznie droższe. Przesyłki dostarczane są w godzinach pracy kurierów i listonoszy (8-17). Jeśli w tych godzinach nikogo nie ma w domu sugeruję podać adres dostawy do miejsca pracy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest tylko przed wysyłką zamówienia, nie ma takiej możliwości dla przesyłek będących już w drodze do klienta.
Jeśli adresat będzie nieobecny listonosz lub kurier pozostawi awizo. Kurierzy i listonosze nie mają obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem, jednak w celu usprawnienia procesu doręczenia przesyłki Sklep podaje na paczce numer kontaktowy do adresata. W przypadku Poczty Polskiej przesyłkę będzie można odebrać w Urzędzie Pocztowym wskazanym na awizo. Odnośnie kuriera obowiązują dwie próby doręczenia, jeśli druga próba będzie również nieskuteczna, wówczas przesyłkę awizowaną można odebrać w siedzibie firmy świadczącej usługę doręczenia.